Robertson CC1320P /A V1 Magnetic Preheat Start Ballast (3P10160), 120Vac input, for 1 ea. CFT13W/GX23 or CFQ13W/GX23 Lamp (13W), pack of 10
Good Condition
Product photo of Robertson CC1320P /A V1 Magnetic Preheat Start Ballast (3P10160), 120Vac input, for 1 ea. CFT13W/GX23 or CFQ13W/GX23 Lamp (13W), pack of 10 in Good Condition condition