HQUA-OWS-121 120V 40W 12GPM 1” Inlet/Outlet MNPT Whole House Ultraviolet Water Purifier Filter, +1 Extra UV Bulb
As Is
Click image to view full size
Price Analysis
Sign in to unlock bid recommendations
Sign InCompetition Level
Average Price
Min Price
Max Price
Other Active Listings
HQUA-OWS-12 120V 40W 3/4" MNPT Inlet/Outlet Whole House Ultraviolet Water Purifier Filter, + 1 Extra UV Bulb
Current bid
Current bid
Current bidRecently Sold
Final priceEnded May 12, 2026
Final priceEnded Mar 12, 2026
Final priceEnded Feb 05, 2026
Final priceEnded Jan 19, 2026
Final priceEnded Oct 31, 2025