ASUS ROG Swift OLED 27” 1440P Gaming Monitor (PG27AQDP) - WOLED, QHD, 480Hz, 0.03ms, G-SYNC Compatible, Custom Heatsink, AI Assistant, DisplayHDR400 True Black, 99% DCI-P3, True 10-bit, DisplayWidget 27" OLED QHD 0.03ms 480Hz G-SYNC True 10-bit
Good Condition
Product photo of ASUS ROG Swift OLED 27” 1440P Gaming Monitor (PG27AQDP) - WOLED, QHD, 480Hz, 0.03ms, G-SYNC Compatible, Custom Heatsink, AI Assistant, DisplayHDR400 True Black, 99% DCI-P3, True 10-bit, DisplayWidget 27" OLED QHD 0.03ms 480Hz G-SYNC True 10-bit in Good Condition condition