ASUS ROG Strix 27” 1440P OLED Gaming Monitor (XG27AQDMG) - QHD, Glossy OLED, 240Hz, 0.03ms, Custom Heatsink, Anti-flicker,Uniform Brightness, G-SYNC Compatible, 99% DCI-P3, DisplayWidget, 3yr warranty 27" OLED Glossy QHD 240Hz G-SYNC